Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

2012 yılından beri ülkemizde geliştirilen orijinal fikri mülkiyete sahip oyunları belirleme ve ödüllendirme amacıyla Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ TEKNOKENT ATOM işbirliğiyle düzenlenen Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri'nin 2020 yılı etkinliği COVID-19 sebebiyle tamamen çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

Oyunlar, yılın en iyi mobil, PC, konsol, VR oyunu, en iyi müzik, en iyi görsel tasarım gibi toplam 15 dalda yarışacaklar. Kristal Piksel’e başvuracak geliştiricilerin, başvurularında belirttikleri oyunla ilgili fikri mülkiyet haklarına sahip olmaları ve oyunlarının herhangi bir platformda 31 Ekim 2018 ve Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri 2020 ve 15 Eylül 2020 başvuru tarihleri arasında yayınlanmış olması gerekmektedir. Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Finalleri ise 27 Eylül 2020 tarihinde Game Changers etkinliği ile birlikte gerçekleşecektir.


Kristal Piksel ile detaylı bilgi almak için www.kristalpiksel.org sitemizi, başvuru yapmak için Kristal Piksel Türkiye Oyun Ödülleri başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.


GÜNCELLEMELERDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİN?

© 2020 All Rights Reserved