PARTNERLER

TOGED olarak partnerlerimizle daha güçlüyüz.

Turkey Loves Indies

Turkey Loves Indies

Türkiye dünyanın her yerindeki bağımsız oyun geliştiricilerine hayallerindeki oyunu geliştirme fırsatını sunuyor.
Bu seneki gamescom fuarının partner ülkesi olarak küresel dijital oyun sektöründeki yerini sağlamlaştıran Türkiye, dünyanın her yerindeki bağımsız oyun geliştiricilerinin yararlanabilecekleri Turkey Loves Indies kampanyasını duyurdu.
Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYDTA) işbirliği ile hazırlanan kampanya, www.turkeylovesindies.com web sitesinin yayına girmesiyle hayata geçti. Geliştiriciler Türkiye’deki oyun geliştirme fırsatlarını ve geliştiricilere verilen destekleri bu adresten öğrenebilecekler.

Mazars

Mazars

Mazars Denge'nin 40 yıldır temel amacı müşterilerine yüksek kalitede ve güvenilir muhasebe, vergi, denetim, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetleri alanında butik hizmet vermektir.

Misyon
Değerlerini ve çalışan gelişimini temel alarak sorumlu gelir elde etmek, müşterileri ve tüm paydaşları için sürdürülebilir değer yaratmak.

Vizyon
Kaliteli, güvenilir ve butik hizmet anlayışı ile sektörünün en itibarlı firması olmak.

European Games Developer Federation

European Games Developer Federation

Avrupa Oyun Geliştiricileri Federasyonu, 40.000'den fazla insana istihdam sağlayan Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İtalya, Norveç, Malta, Polonya, Romanya, İspanya, İsveç, Hollanda, Türkiye ve Birleşik Krallık'ta bulunan oyun stüdyolarını temsil eder.