top of page
Ara

TED Üniversitesi Dijital Oyun Geliştirme Sertifika Programı Kayıtları Başladı

TED Üniversitesi ve Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) tarafından ortaklaşa yürütülen Dijital Oyun Geliştirme Sertifika Programları, Yazılım ve Tasarım olarak iki ayrı dalda olmak üzere TED Üniversitesi Kampüsünde 5 Kasım tarihinde başlayacaktır.

Programlarımız, Dijital Oyun Tasarımı alanında sektörün ihtiyacını karşılayacak insan kaynağını sağlamayı amaçlamaktadır. Heri biri 7 hafta sürecek olan programlar dört ayrı modülden oluşup toplam 56 saatte tamamlanacaktır.

Yazılım programımızda “Unity ile Oyun Programlama”, “Grafik Programlama ve OpenGL” ve “Sanal Gerçeklik ve Kullanıcı Tecrübesi” modülleri; Tasarım programımızda ise “Oyun Tasarımı”, “Modelleme ve Grafik Tasarım” ve “Animasyon ve Ses” modülleri yer almaktadır. Her iki program için ortak olan Proje modülünde ise takımlar halinde proje gerçekleştirecek olan katılımcılar, aynı zamanda “Hukuki Konular ve Pazarlama” ve “İşkur İşbaşı Eğitim Programı” ile ilgili seminerlere de katılacaklardır.

Program sonunda başarılı bulunanların, İŞKUR tarafından yürütülen “İşbaşı Eğitim Programı”na katılımları mümkün olacaktır. TEDÜ SEM – TOGED ortaklığında ve İŞKUR desteğinde yürüteceğimiz programlarımız, YÖK’e bağlı bir vakıf üniversitesi olan TED Üniversitesi ve TOGED tarafından sertifikalandırılacaktır. Her biri konusunda uzman eğitmenler tarafından verilecek eğitimler haftasonları TED Üniversitesi kampüsünde gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi ve online kayıt işlemleri için sem.tedu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Comments


bottom of page