top of page
Ara

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuru Tarihi Uzatıldı!

Güncelleme tarihi: 10 Mar 2021


Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri, Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ Teknokent ATOM (Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi) işbirliğiyle, özgün fikri olan oyunların belirlenmesi ve ödüllendirilmesi amacıyla 2012 yılından bu yana düzenlemektedir. 2020 yılı etkinliği COVID-19 nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.


Başvurular, oyun dünyasının, medyanın ve eğitimin önde gelen isimlerinden oluşan seçkin bir jüri tarafından değerlendirilecektir. Oyunlar, mobil, PC, hiper oyun, konsol, VR oyunu, en iyi müzik ve en iyi görsel tasarım gibi 15 kategoride yarışacaktır.Kristal Piksel'e başvuracak geliştiricilerin, uygulamalarında belirtilen oyunla ilgili fikri mülkiyet haklarına sahip olması gerekir. Ayrıca oyunları 31.10.2018 ile 20.10.2020 tarihleri arasında ilgili platformlarda yayınlanmış olması gerekmektedir.


Kristal Piksel Video Oyunu Ödül Töreni 22 Kasım 2020'de gerçekleşecektir.


Kristal Piksel hakkında detaylı bilgi için www.kristalpiksel.org adresini ziyaret edebilirsiniz. Geliştiriciler Buradaki başvuru formunu buradan doldurabilir ve yarışmaya katılabilirsiniz.


Comments


bottom of page