KRİSTAL PİKSEL VİDEO OYUN ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

2012 yılından beri ülkemizde geliştirilen orijinal fikri mülkiyete sahip oyunları belirleme ve ödüllendirme amacıyla Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ TEKNOKENT ATOM (Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi)iş birliğiyle düzenlenen Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri'nin 2020 yılı etkinliği COVID-19 sebebiyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.


Kristal Piksel’e yapılan başvurular oyun dünyasının, medyanın ve eğitimin öncü isimlerinden oluşan seçkin bir jüri tarafından değerlendirilecek. Oyunlar mobil, PC, Konsol, VR oyunu, Hypercasual, en iyi müzik, en iyi görsel tasarım gibi toplam 15 kategoride yarışacaklar.
Kristal Piksel’e başvuracak geliştiricilerin, başvurularında belirttikleri oyunla ilgili fikri mülkiyet haklarına sahip olmaları ve oyunlarının herhangi bir platformda 31 Ekim 2018 ve 20 Ekim 2020 son başvuru tarihi arasında yayınlanmış olması gerekmektedir.


Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Töreni ise 22 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecektir.


Kristal Piksel hakkında detaylı bilgi almak için www.kristalpiksel.org’u ziyaret edebilirsiniz. Geliştiriciler ise başvuru formunu buradan doldurup katılabilirler.


GÜNCELLEMELERDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİN?

© 2020 All Rights Reserved