top of page
Ara

Gamescom 2016 Partner Ülke Türkiye Katılım Detayları Belli Oldu

Türkiye’den Gamescom 2016’ya Katılacaklar İçin Büyük Fırsat

Her sene Almanya’nın Köln şehrinde 284.000 metrekarelik alana yayılmış etkinlik alanı Koelnmesse’de düzenlenen Avrupa’nın en büyük oyun fuarı Gamescom, bu yıl 17-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’nin bu yıl partner ülke olarak onurlandırıldığı fuara sadece oyunseverler değil oyun yapımcıları, oyun sektöründe yer alan profesyoneller ve yatırımcılar da katılıyor.

Bu sene ülkemizden katılmak isteyen geliştiricileri ise büyük fırsatlar beklemekte. Fuara Türkiye Ticari heyeti ile birlikte katılacaklar, özel indirimli fiyatlardan yararlanabilecek ve sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan Gamescom 2016’da yer alabilecekler. Heyetle katılım ücretine uçak, otel (16-21 Ağustos), fuar girişi, Türkiye standı toplantı alanı kullanımı, sabah kahvaltısı ve öğle yemeği dahil olacak. Bu fırsattan şirket başına 2 kişi faydalanabiliyor.

Ayrıca firmalar ekstra ücret karşılığında Gamescom firma rehberine katılımcı firma (exhibitor) olarak kayıtlarını yaptırabilecekler. Son olarak Gamescom 2016’da stant açmak isteyen şirketleri de avantajlar ve indirimli fiyatlar bekliyor.

Stant satın almak için Türkiye Ticari Heyetine katılmak veya Türkiye Ticari Heyetine katılmak için stant açmak zorunluluğu bulunmadığını hatırlatalım.

Konuyla ilgilenen katılımcı adayları, sorularını ve/veya başvurularını murat.tekin@odtuteknokent.com.tr adresine iletebilirler.

Comments


bottom of page