top of page
Ara

Gamescom 2016 İçin Ön Başvurular Başladı!

Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ TEKNOKENT öncülüğünde 17-21 Ağustos 2016 tarihlerinde, Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirilecek olan, dünyanın en büyük interaktif eğlence fuarı Gamescom’da kurulacak ülke standımız için çalışmalarımız başlamış bulunmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda partner ülke olarak fuarda yer alan Fransa, İskandinav ülkeleri ve Birleşik Krallık’ın ardından Türkiye’nin seçilmesi , Türkiye’nin fuara partner ülke olarak katılması, fuarda daha güçlü temsil edilmesi, yeni uluslararası iş birliklerinin önünün açılması, Türkiye dijital oyun sektörüyle ilgili uluslararası farkındalık yaratılması gibi faydaların sağlanması amaçlanıyor.

Bu doğrultuda fuara katılmayı düşünen tüm sektör paydaşlarımızı ve üyelerimizi, ekteki ön başvuru formunu doldurmaya davet ediyoruz.

Ön başvuru formunu eksiksiz doldurmak suretiyle gamescom 2016’ya katılım talebinizi bizlere iletmiş olacak, şirket bilgilerinizin yanı sıra fuarda ne kapsamda bir çalışma yapmak istediğinizin hakkında bilgi sağlamış olacaksınız. Aynı zamanda dünyanın en büyük interaktif eğlence fuarında firmanızı nasıl bir standla temsil etmek istediğiniz konusunda bizlere bir fikir vermiş olacak ve maliyetler belli olduğunda sizlerle iletişim kurmamızı garantilemiş olacaksınız. Ön başvuru esnasında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediğini ve formu doldurup göndermenin sizler için bir bağlayıcılığı bulunmadığını da belirtelim.

Comments


bottom of page