top of page
Ara

E-Game Show Başlıyor, Bağımsız Oyun Geliştiriciler Ankara’da Sahneye Çıkıyor!

Ankara Kalkınma Ajansı ve DOGED işbirliği ile 16 bağımsız oyun geliştirici, oyunlarını E-Game Show’da sergileyecekler.

Her geçen gün gelişen ve ülkemizin katma değerli ihracat kalemleri içinde önemini göstermeye başlayan oyun geliştirme sektörü, henüz kariyerinin başındaki geliştirici ve stüdyolara destek olmaya devam ediyor. Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği ve Ankara Kalkınma Ajansı’nın işbirliğinde, bağımsız oyun geliştiriciler eserlerini E-Game Show’da ücretsiz olarak sergileyecekler.

20 – 24 Mayıs tarihleri arasında Ankara Congresium’da düzenlenecek olan E-Game Show Oyun Yazımları ve Donanımları Fuarı’nda yer alacak olan bağımsız geliştiricilerin listesi şöyle: Amelos Interactive, Aslan Game Studio, Azman Games, Galavalomka, gamebra.in, GameLooper, MagicLab, Old Town Entertainment, Ömer Öner, Picadio, QuarkUp, Root Games, Samed Sivaslıoğlu, Sleepy Bug, Torreng ve XcraftGames.

23 Mayıs Cumartesi günü oyun sektöründe uzman akademisyenlerin katıldığı panel programına ve Gameloading: Rise of the Indies filminin gösterimine de ev sahipliği yapacak olan fuarda, bağımsız geliştiricilerimiz oyunlarını tanıtma imkânı yakalarken, oyunculardan birebir görüş alma şansı da bulacaklar.

Katılımcılar fuarda ayrıca DOGED üyesi firmalardan Alictus, Simsoft, Taleworlds ve Udo Games şirketlerinin standlarında şirket temsilcileriyle konuşma fırsatı da yakalayabilecekler.

Seçilen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, iyi şanslar diliyoruz 🙂

Comments


bottom of page