top of page
Ara

2Tons İvmelendirme Programı Destekli İlk Oyun Yayınlandı

Çeşitli tarzlarda, iOS ve Android platformlar için başarılı mobil oyunlar üreten, Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği üyelerinden Gram Games’ in yerli oyun geliştiricileri için geliştirdiği 2Tons İvmelendirme Programı’ na dahil olan TNSoftware oyun ekibinin yeni oyunu Stick Fight Google Play’ de yerini aldı.

Genç, dinamik ve başarılı bir ekipten oluşan, hali hazırda yayınlanmış oyunları bulunan TNSoftware oyun ekibi ile birlikte gerçekleştirilen toplantılarda Gram Games; oyun tasarımı, reklam ve teknik bilgi başta olmak üzere ekip ile casual game konusundaki tüm deneyimlerini paylaştı. 2Tons İvmelendirme Programı destekli ilk oyun olması özelliğini taşıyan Stick Fight hem TNSoftware hem de Gram Games tarafından büyük bir heyecanla yayına alındı.

Hızlı aksiyonlu ve eğlenceli animasyonlarıyla arcade oyunların tanıdık havasına yeni bir soluk getirmeye çalışan Stick Fight sonu gelmeyen düşman dalgalarını basit kontrollerle yok edebileceğiniz sürükleyici bir refleks oyunu. Elinize aldığınız andan itibaren bağımlılık yaratacak oyunda aynı zamanda “skorumla arkadaşımı geçeyim” diyen oyuncular Facebook hesaplarını oyuna eklediği takdirde arkadaşlarını pataklayarak onlara meydan okuyabilecek.

Oyun yayınlandığı ilk hafta 2Tons’ un desteği ile 3.500’ e yakın indirilerek mobil oyun pazarına başarılı bir giriş yaptı. Oyunun geliştirme surecındeki desteklerinin yanı sıra Stick Fight’ın mobil pazarda başarı sağlaması adına pazarlama desteğini de 2Tons üstlendi.

Reflekslerine güvenen, hızlı oyunlardan keyif alan oyuncuların kaçırmaması gereken, Stick Fight’ı Google Play üzerinden hemen indirmek için http://bitly.com/2Tons_StickFight linkini kullanabilirsiniz.

Yayınlanmış ya da üretim sürecinin herhangi bir noktasında bulunan bir oyununuz var ise 2tons@gram.gs e-posta adresinde üzerinden 2Tons İvmelendirme Programı’na başvurabilir, Gram Games’in mobil oyun dünyasına yönelik tüm deneyimlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Gram Games Hakkında Gram Games, yüksek kaliteli mobil oyunlar üretmek amacıyla 2013 yılında, İstanbul’da kurulmuş butik bir oyun şirketidir. Küçük, tutkulu ve mobil oyun odağındaki girişim ekibiyle portföyüne midcore savaş oyunu Railroad Gangs, puzzle oyunu 1010! ve kart oyunu Gran Tower gibi oyunları ekleyen Gram Games, casual ve midcore oyun alanında hızlı ve kaliteli ürün üretimiyle dikkat çekiyor.

Comments


bottom of page