Google’ın her yıl geliştiricilere yönelik düzenlediği, hizmetlerini ve yeni teknolojilerini tanıttığı Google I/O 2015 etkinliğinin dün akşam saatlerinde düzenlenen oturumunda, AdMob’ un ürün müdürü Jonathan Alferness  tarafından gerçekleştirilen sunumda Gram Games’ in başarı hikayesine yer verildi.

Bu gelişmeyle birlikte yeni bir başarıya daha imza atan Gram Games, Google tarafından düzenlenen ve https://events.google.com/io2015 adresinden etkinlikle ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz Google I/O 2015 organizasyonunda canlı yayında tanıtılan ilk Türk şirketi oldu.

IMG_0715

Mehmet Ecevit- Gram Games, CEO

Gram Games’ in başarı hikayesine yer verilen ve Jonathan Alferness’ ın konuşmacı olarak katıldığı oturumda ayrıca, Gram Games ekibi tanıtıldı ve Gram Games’ in AdMob ile birlikte çalıştıkları 1010! Oyunlarına ait bilgiler paylaşıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=b5OgBsjLzrQ adresinden izleyebileceğiniz bu etkileyici oturuma konu olan Gram Games’ in anlamlı başarı hikayesi için bizler DOGED olarak, derneğimize üye olan şirketler arasında yer alan Gram Games’ i tebrik ederiz!