Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği üyesi Gram Games’ in geliştirdiği oyunlardan android tabanlı 1010! geçtiğimiz hafta Amerika iOS platformunda Top 10’ a yükseldi! Dünyanın en büyük mobil oyunları, Candy Crush Saga ve Clash of Clans, arasında yer almayı başarabilen 1010!’ un Türkiye’ den bir oyun geliştirici şirketin elinden çıkması gerçekten gurur verici büyük bir başarı!
1010
1010! sade tasarlanmış bir oyun. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirilebilen 1010!’ daki temel amacınız, ekranda yer alan şekilleri tabloya yerleştirip yok olmalarını sağlamak.

Oyunu deneyen kullanıcıların oyun hakkındaki genel görüşü, 1010!’ un bağımlılık yaratacak derecede keyif verici bir oyun olduğu yönünde. Aynı zamanda gelen yorumlara baktığınız zaman ortaya çıkan sonuçlardan bir diğeri ise, 1010!’ un her yaştan oyuncu tarafından kolayca öğrenilip oynanabilir bir oyun olduğu gerçeği.

Herhangi bir zaman kısıtlaması olmayan oyunun Facebook desteği de mevcut. 1010! hakkında daha ayrıntılı bilgi için bu videoyu izleyebilir,

 veya http://1010ga.me/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Derneğimiz üyesi olan Gram Games’ i bu büyük başarısından dolayı tebrik eder, daha nice başarılara imza atmasını temenni ederiz.